ماجرای به قتل رساندن یک جوان به دست امیر قرایی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ماجرای به قتل رساندن یک جوان به دست امیر قرایی

پس از انتشار خبر درگیری امیر و علیرضا قرایی با دو جوان بر سر مبلغ سه میلیون تومان پول و قتل یک جوان به وسیله شمشیر سامورایی به دست امیر قرایی، روح اله داداشی و فرامز خود نگاه پس از اظهار تاسف فراوان این قتل را غیر عمد خواندند…

جهت خواندن به ادامه مطلب مراجعه کنید …

 

روح اله داداشی قهرمان قویترین مردان جهان گفت: «چهارشنبه هفتم اردیبهشت متاسفانه دو تن از ورزشکاران قویترین مردان برای وصول طلب به یکی از شهروندان مراجعه کردند که این موضوع ناگهان به درگیری شدید با سلاح سرد منجر شد. متاسفانه این درگیری منجر به قتل ناخواسته یکی از شهروندان به دست امیر قرایی با مشارکت علیرضا قرایی شد. این قتل کاملا ناخواسته بوده و برادران قرایی نمی خواستند این اتفاق پیش آید.»

فرامرز خودنگاه رئیس کمیته قویترین مردان ایران نیز در این خصوص گفت: «متاسفانه این اتفاق صحت دارد و گویا امیر قرایی و علیرضا قرایی در این قتل شریک بودند و امیر قرایی باعث مرگ منجر به قتل شده و علیرضا قرایی نیز وی را همراهی کرده است.»

شایان ذکر است، این قتل پس از درگیری میان دو برادر از قویترین مردان و دو جوان دیگر در غرب تهران منطقه جنت آباد چهارشنبه هفتم اردیبهشت رخ داد. این گزارش حاکی است، دیگر جوان حاضر که از دوستان مقتول بوده نیز از ناحیه انگشتان دست آسیب جدی دیده است.

پس از تحقیقات لازم و تکمیل پرونده، مراجع قضایی دادرسی در این باره را انجام خواهند داد ضمن اینکه امیر قرایی پس از فوت این جوان خود را به مراجع قضایی معرفی کرده است.

۷ نظر

 1. رامین (از جنت‌آباد) می‌گه:

  کسی که کشته شده اسمش “علی مکاری” از اوباش جنت‌آباد بوده، درگیری جلوی پاساژ طوبی (بالای همت) شد. حالا چی بین‌شون پیش اومده رو نمیدونم، بچه‌های جوادیه هم دنبال برادران قرایی هستن تا با قمه بزننشون، چون با علی مکاری رفیقن یا شایدم نوچه‌شن! به همین دلیل چند روزه پلیس توی جنت‌آباد عین مور و ملخ وول میزنه. توی جنت‌آباد چندین حجله گذاشتن اما پلیس هی میاد عکسه علی مکاری رو از حجله‌ها میکنه، چون از اشرار بوده! اینم اطلاعاته بیشتر که هیچ خبرگزاری اعلام نکرده!

 2. کیوان می‌گه:

  پاسخ مدیر : رامین جان ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید . با تشکر از شما

 3. سیاوش می‌گه:

  آقا رامین خیلی خیلی ممنون اطلاعات کاملی بود.. خبرگزاری های ما رو باش..!!!

 4. حمیدرضا می‌گه:

  خواهشا پشت بچهای جوادیه حرف نزنید چون اصلا به جوادیه ربط نداره
  Zende bad javadie kd parchamdsh hamishe balas

 5. حمیدرضا می‌گه:

  اقا رامین ادم از حرفاتون خندش میگیره؛بچه های جوادیه نوچه کسی تابحال نبودن و نخواهند بود؛نوچگی واسه شما جوجوهاس؛

 6. ashkan می‌گه:

  jaleb bod dameton garm

 7. farid می‌گه:

  بابا شماها دارین سر این که کی گنده لاته بحث میکنین گنده لاتی توی دوره ی قیصر تموم شد

ارسال نظر


:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)