آدرس سایت ثبت نام حج تمتع فروردین ۹۰ سال ۱۳۹۰

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آدرس سایت ثبت نام حج تمتع فروردین 90 سال 1390

خبرگزاری پانا و فانیها :نام نویسی در کاروان های حج تمتع از ۲۵ فرودین ماه آغاز می شود…

جهت خواندن به ادامه مطلب مراجعه کنید …

 

به گزارش خبرگزاری پانا، تمامی کسانی که دارای قبض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ ۲۰/۰۱/۱۳۸۴ و همچنین کلیه متولدین سال ۱۳۱۰ و ما قبل که دارای قبض ودیعه گذاری علی الحساب در یکی از شعب بانک ملی ایران تا تاریخ ۲۹/۱۲/۱۳۸۶ هستندمی توانند از روز ۲۵/۱/۱۳۹۰ به کاروان ها مراجعه کنند.

سامی مدیران کاروان های حج سال جاری به همراه هزینه های مربوطه در اکثر استان ها از روز سه شنبه ۲۳/۱/۱۳۹۰ در روزنامه های محلی و در استان تهران نیز روز چهارشنبه ۲۴/۱/۱۳۹۰ در جراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.

واجدان شرایط تشرف به حج تمتع امسال می توانند پس از اعلام اسامی مدیران، به صورت غیر حضوری از منازل خود و با استفاده از پایگاه اینترنتی http://haj90.haj.ir کاروان و مدیر مورد نظر خود را انتخاب و یا با مراجعه به یکی از مدیران کاروان ها به آدرس دفاتر زیارتی مربوطه در کاروان مورد نظر نام نویسی نمایند.

سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدان شرایط تشرف نباید دارای اعتبار کمتر از ۱۰/۰۲/۱۳۹۱ باشد از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یا اعتبار گذرنامه آنان پایان پذیرفته نیز خواست تا نسبت به دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود (بصورت انفرادی) از هم اکنون اقدام نمایند.

ضمناً تمامی کسانی که قصد واگذاری قبوض ودیعه گذاری حج تمتع خود را به بستگان درجه یک (پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزند) دارند و یا قبلا واگذار نموده لیکن در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت ننموده اند می بایست قبل از فرا رسیدن روز ثبت نام در کاروان ها مراتب انتقال را حتما در سامانه مذکور با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مجاز در سطح استان/ شهرستان ( قبل یا بعد از تنظیم سند رسمی و محضری ) ثبت و مراحل مربوطه را طی نمایند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان در زمینه شرایط مشمولین تشرف به حج امسال و نحو نام نویسی در کاروان ها در روز شنبه ۲۰/۱/۱۳۹۰ در روزنامه ایران و روز یکشنبه ۲۱/۱/۱۳۹۰ در روزنامه جام جم به چاپ خواهد رسید.

ارسال نظر


:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)